شرکت تابش نما

درباره ما

آشنایی با شرکت تابش نما
شرکت تابش نما در سال 1385 با هدف ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب برای مشتریان در دو شاخه صنعت و پرتوپزشکی، فعالیت خود را در ایران آغاز نمود.
از همان ابتدا این شرکت با تامین تجهیزات NDT و انواع ابزار دقیق اقدام به پشتیبانی مشتریان دربخش های مختلف صنعتی کشور از قبیل جوشکاری، مهندسی، نفت و گاز، انرژی، حمل و نقل و ساختمان نموده است و در حوزه هایی همچون آزمون های مایعات نافذ، تست ذرات مغناطیسی، رادیوگرافی، اولتراسونیک و بازرسی رنگ و پوشش با برندهای مختلف از جمله ACS ،Foma ،NOVOTEST ،Srem همکاری داشته است
این شرکت با تهیه و توزیع تجهیزات حفاظت در برابر اشعه، ابزارهای سنجش پرتوی و تجهیزات کنترل کیفیت دستگاههای پرتو پزشکی، سعی در توسعه فرهنگ ایمنی پرتوی در کشور دارد.. در این راستا شرکت تابش نما اقدام به ارائه محصولات متنوع در این زمینه از قبیل پوشش های حفاظتی، انواع دزیمترها و فانتوم های ساخته شده توسط کمپانی های معتبر دنیا نظیر Biodex ،Pehamed ،Ecotest ،RTI نموده است.
در عرصه خدمات نیز این شرکت از همان ابتدا موفق به اخذ پروانه کنترل کیفیت دستگاههای پرتوتشخیصی از دفتر حفاظت در برابر اشعه گردید و در حال حاضر علاوه بر خدمات کنترل کیفی، در زمینه حفاظ سازی مراکز پرتوپزشکی و ارائه خدمات دزیمتری فردی فعالیت دارد.