شرکت تابش نما

محصولات صنعتی

شرکت تابش نما، تامین کننده نیازهای جامعه صنعتی کشور در عرصه آزمون های غیر مخرب می باشد. فعالیت ما حوزه های متعدد NDT از قبیل آزمون های مایعات نافذ، ذرات مغناطیسی، رادیوگرافی و اولتراسونیک را در بر می گیرد. کیفیت بالا، تنوع و قیمت مناسب محصولات، ما را قادر به حمایت از بخش های مختلف صنعت از قبیل جوشکاری، نفت و گاز، انرژی، حمل و نقل و ساختمان نموده است.  
در زمینه آزمون های مایعات نافذ و ذرات مغناطیسی، شرکت تابش نما به عنوان نماینده رسمی، اقدام به توزیع محصولات با کیفیت شرکت Srem فرانسه در ایران نموده است.
تابش نما به عنوان نماینده دو شرکت معتبر و نامدار ACS  و NOVOTEST عرضه کننده انواع ابزارهای مورد استفاده در آزمون های اولتراسونیک، سختی سنجی، زبری سنجی، بازرسی رنگ و پوشش و تست مصالح و مواد ساختمانی می باشد. خلاقیت و نوآوری این دو کمپانی در تولید ابزارهای NDT، منجر به ارائه محصولات منحصر به فردی گردیده است.
تهیه و توزیع انواع محصولات مورد استفاده در رادیوگرافی صنعتی از قبیل فیلم و دارو، دوربین گاما، دستگاه ایکس پرتابل، تجهیزات جانبی، سنجشگرهای پرتوی و دیگر تجهیزات حفاظت در برابر اشعه از دیگر فهالیت های این شرکت می باشد.
شرکت تابش نما همواره آماده پاسخ به کلیه نیازهای مشتریان در عرصه NDT، در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.